Illustration

ОБМІН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИМ ДОСВІДОМ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ. (ДЕНЬ 1)

02.07.2021 09:00
У перший день візиту учасників проєкту до Кракова (Республіка Польща) розпочався зі знайомства з польськими колегами-науковцями, які також вивчають актуальні потреби літніх людей та досліджують питання андрагогіки і геронтології. Під час неформального спілкування була нагода розповісти більш детально про проєкт «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину» за підтримки Національного фонду досліджень України та узгодити з польськими колегами плани щодо обміну досвідом надання психологічної підтримки людям поважного віку.
За підсумками першого дня у Кракові укладено перелік нових ідей і прагнень щодо покращення якості життя літніх людей в Україні та підготовки осіб, задіяних у наданні їм психологічної підтримки у період карантину.

  • читати далі

    Українською делегацією у Кракові опікується Норбер Г. Пікула (Norbert G. Pikuła), доктор хабілітований, професор, директор Інституту соціальної роботи Педагогічного університету в Кракові, завідувач кафедри соціальної геронтології та педагогіки праці. 
    На чолі з ним у обговоренні спільних ідей та планів взяли участь польські колеги: 
    ● Анджей Кобялка (Andrzej Kobiałka), доктор соціальних наук, голова муніципальної поліції в Мислениці та викладач Старопольської вищої школи в м. Кельце. До сфери його наукових інтересів належать питання попередження та протидії насильству, безпека у мережі Інтернет; ● Йоанна Лукасік (Joanna Łukasik), доктор хабілітований, професор, професор Педагогічного університету в Кракові. Досліджує питання професійного і особистісного розвитку педагогічних працівників та фахівців, задіяних у наданні соціальних послуг населенню; ● Катажина Ягельська (Katarzyna Jagielska), доктор соціальних наук, професор Педагогічного університету в Кракові. Її наукові інтереси стосуються якості життя людей похилого віку.  Далі буде…