Illustration

ОБМІН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИМ ДОСВІДОМ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ. (ДЕНЬ 5)

08.07.2021 09:00
П’ятий день перебування учасників проєкту в Польщі був насичений офіційними і робочими зустрічами в Педагогічному університеті в Кракові.
Перша зустріч цього дня відбулась із ректором Педагогічного університету, доктором хабілітованим, професором Пьотром Бореком (Piotr Borek). Він розповів гостям з України про сьогодення університету й охарактеризував головні напрями роботи закладу вищої освіти. Водночас пан ректор зацікавився результатами українського проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину» за підтримки Національного фонду досліджень України.

  • читати далі

    Учасники проєкту мали нагоду розповісти про його мету і результати пану ректору Пьотру Бореку, декану відділу педагогіки і психології Іренеушу Сіталі та директору Інституту психології Рафаву Абрамчуву. 
    Декан відділу педагогіки і психології, доктор хабілітований, професор Іренеуш Сітала (Ireneusz Świtała) окреслив напрями професійної підготовки осіб, задіяних у наданні психологічної підтримки вразливим верствам населення, в тому числі особам літнього віку. 
    Директор Інституту психології, доктор психологічних наук Рафав Абрамчув (Rafał Abramciów) означив особливості підготовки психологів, які надають реабілітаційні послуги літнім людям та консультують соціальних працівників щодо особливостей взаємодії з особами літнього віку.