Онлайн зустріч Секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та представників Програми UNITWIN/ кафедри ЮНЕСКО в Україні

27.02.2024

27 лютого 2024 року відбулася онлайн зустріч Секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та представників Програми UNITWIN/ кафедри ЮНЕСКО в Україні.
Програма зустрічі передбачала огляд діяльності кафедр ЮНЕСКО в Україні; представлення їх здобутків за останній рік та перспективне планування на майбутнє; обговорення заходів, присвячених 70-річному ювілею членства України в Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури. 

Кафедру ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття», яка діє на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України з 2016 року, представляла керівник кафедри, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Галина Сотська.
За підсумками зустрічі визначено перспективи діяльності «родини ЮНЕСКО» в Україні, напрями міжкафедральної координації, крос-секторальної взаємодії з іншими секторами ЮНЕСКО з метою реалізації програми «Середньотермінової стратегії ЮНЕСКО на 2022-2029 рр.(документ 41С/4).