Illustration

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ШКОЛАХ АВСТРІЇ ТА ТУРЕЧЧИНІ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

18.11.2020 12:00
17 листопада 2020 р. ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України відбувся вебінар на тему «Організація дистанційного навчання в школах Австрії та Туреччині в умовах карантину». Основними спікерами були: Марусинець М.М., кандидат філологічних наук, старший дослідний, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України, член Кафедри ЮНЕСКО "Неперервна професійна освіта XXI століття" та Постригач Н.О., кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України, член Кафедри ЮНЕСКО "Неперервна професійна освіта XXI століття".

  • читати далі

    Наукова дискусія науково-педагогічних і наукових працівників, здобувачів наукового ступеня доктора філософії – учасників вебінару розгорнулася навколо таких проблемних питань:
    1. Міжнародний досвід організації дистанційних форм шкільного навчання в умовах карантину.2. Технологічне забезпечення дистанційного навчання в школах Австрії та Туреччини.3. Готовність батьків, вчителів та учнів для ефективного забезпечення освітнього процесу з використання методів дистанційного навчання учнів в школах Австрії, Туреччини та України.
    До обговорення проблем та викликів організації дистанційного навчання у школах Австрії та Туреччини, а також України долучилися: Дяченко Л.М., кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України, яка поділилася власним досвідом організації дистанційного навчання в одній із спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів м. Києва; Годлевська К.В., кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України, яка наголосила на готовності шкільної системи Угорщини до викликів пандемії; Котун К.В., кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України, який підкреслив важливість вивчення досвіду зарубіжних країн, у контексті реалізації завдань Нової української школи в умовах карантину; Аніщенко О.В., завідувач відділу андрагогіки, доктор педагогічних наук, професор, яка висловила науковий інтерес щодо наявності загальнонаціональних досліджень розвитку цифрової грамотності школярів Австрії та Туреччини в умовах карантину.