Illustration

РОБОЧА ЗУСТРІЧ В ІРПІНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

13.01.2017 18:00
У грудні 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Уряду представила Політичну пропозицію «Нова українська школа». Як зазначила у своєму виступі Міністр, ця Політична пропозиція - стратегічний документ, із урахуванням якого розроблятиметься подальша програма діяльності Уряду щодо реформування загальної середньої освіти до 2029 року. Питання процесу модернізації змісту освіти є наразі досить актуальним для стратегічних напрямів розвитку міст, тому Ірпінським міським головою Володимир Карплюк (Vladimir Karplyuk), оголошено 2017 рік роком освіти в м.Ірпінь.

  • читати далі

    13 січня 2017 року фахівці різних відділів Ірпінської міської Ради Максим Плешко, Дима Негреша, Наталя Семко, Angelika Makeeva зібралися сьогодні разом з представником Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Координатором проектів з партнерським містом Борна та міжнародних молодіжних програм обмінів Оксаною Сулимою для обговорення нових підходів, що передбачають оновлення змісту освіти відповідно до пріоритетних цілей, сформульованих світовим освітнім співтовариством. 
    Ми активно розпочали роботу над новою стратегією розвитку і реформування міської освіти. Зокрема було окреслено найближчі освітні проекти, які будуть проведені в рамках партнерських зв’язків з німецьким містом Борна, що у Німеччині. За круглим столом було обговорено пропозиції щодо проведення конкурсного відбору вчителів молодших класів міста для стажування в одній із шкіл міста Борна. Разом із учасниками наради, відкритими до спілкування та дій, ми розробили подальший план наших спільних дій. Було запропоновано, що Концепцію конкурсу буде написано у співпраці з науковцями Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, які мають фундаментальні знання зарубіжних освітніх тенденцій, що є необхідними для врахування позитивного зарубіжного досвіду у підготовці сучасних педагогів. Тепер будемо чекати на підтримку наших ідей для безпосереднього впровадження партнерським містом Борна, фінансування проекту від Engagement Global та чекати заявок від активних вчителів, що прагнуть змін.
    Позитивом та гарними побажаннями від чудових щедрувальників, які завітали раптово і до нас закінчилася наша перша робоча зустріч у ці зимові святкові дні у м.Ірпінь.
    Оксана Сулима,кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу зарубіжної педагогічної освіти і освіти дорослих