Illustration

АНОНС ВЕБІНАРУ - РІДНОМОВНА І БАГАТОМОВНА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА - 2022

09.05.2022 15:22
За ініціативи Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України 25 травня 2022 року о 14.00 год. відбудеться щорічний вебінар «Рідномовна і багатомовна освіта у контексті сталого розвитку суспільства» (захід було перенесено з 28 лютого на 25 травня у зв’язку з військовим станом в Україні).

 • читати далі

  Захід присвячено Міжнародному дню рідної мови ЮНЕСКО, (21 лютого 2022 р. International Mother Language Day 2022. Тема 2022 року - Використання технологій для багатомовного навчання: проблеми та можливості) та Дню філолога (25 травня 2022 р.).

  Напрями роботи:

  ● Проблеми розвитку багатомовної і рідномовної освіти в сучасному українському суспільстві – авторитетна думка.
  ● Європейські тенденції багатомовної освіти.
  ● Досвід багатомовного і рідномовного навчання у закладах фахової передвищої і вищої педагогічної освіти.
  ● Утвердження традицій рідномовної освіти в умовах закладів середньої освіти.
  ● Збереження культурної спадщини в музейному просторі.

  Теми виступів просимо подати до 20 травня 2022 р. на електронну пошту: moc.liamg%40span.ocsenu

  ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ! Теми виступів, які було подано до 28 лютого, вже включено до програми заходу, тому повторно надсилати НЕ ПОТРІБНО.

  Формат подання теми (зразок):

  Пріоритети рідномовної освіти в Україні і світі
  Вовк Мирослава Петрівна – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, член Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття»

  Лінк на підключення до онлайн вебінару можна знайти у календарі подій ІПООД імені Івана Зязюна за посиланням: http://surl.li/byviy