Illustration

СЕМІНАРИ-ПРАКТИКУМИ У МІСТІ ЛЬВІВ

28.09.2021 09:00
Виконавці проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» (2020.01/0221) за грантової підтримки Національного фонду досліджень України продовжують проводити сесії семінарів-практикумів «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)» для осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають відповідної професійної підготовки, зокрема, соціальні і медичні працівники, реабілітологи; у т.ч. – соціальні робітники, які на дому надають послуги літнім людям. Загальний обсяг однієї сесії 30 годин, з них 18 год. – робота в групі, 3 год. – додаткові консультації, 9 год. – самостійна робота. Кількість учасників однієї сесії – 50 осіб, які об'єднані в 3 групи.

  • читати далі

    З 27 вересня по 01 жовтня 2021 року виконавці проєкту у складі: Лариси Лук’янової, Олени Коваленко, Людмили Дяченко, Оксани Іванової, Тетяни Кравцової, Катерини Годлевської, Кирила Котуна, працюють у місті Львів. 
    Семінари-практикуми відбуваються на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
    Упровадження семінарів-практикумів дозволить ознайомити осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають необхідної професійної підготовки з психологічними особливостями та особливостями психологічної підтримки цих людей. Це дозволить їм краще розуміти літніх клієнтів, яким вони надають різні професійні послуги і гармонізує їхню міжособистісну взаємодію. 
    Про подальшу роботу виконавців Проєкту із учасниками семінару-практикуму у Львові познайомимо Вас у наступних дописах.