Illustration

ВЕБІНАР «ЗАПОВНЕННЯ ПРОФІЛІВ НАУКОВЦІВ У ORCID ТА PUBLONS»

07.04.2020 09:00
06 квітня 2020 року відбувся Вебінар «ЗАПОВНЕННЯ ПРОФІЛІВ НАУКОВЦІВ у ORCID та Publons». Модератор вебінару – Годлевська Катерина Василівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих, член Кафедри ЮНЕСКО "Неперервна професійна освіта ХХІ століття" НАПН України.

  • читати далі

    Участь у вебінарі взяли понад 45 учасників із різних закладів вищої освіти та наукових установ.
    Вебінар був практико-орієнтований та розкривав такі питання:
    ● різні способи доповнення списку публікацій в особистому профілі ORCID (за допомогою DOI; експортування з Google Scholar; заповнення в ручну та ін.);особливості створення ResearcherID;● можливості «Publons Academy»;● різні способи додавання списку особистих публікацій в профіль Publons (імпортування публікацій з Web of Science; імпортування публікацій з ORCID; за допомогою пошуку за назвою публікації або DOI; за допомогою завантаження файлу з бібліографічним описом в одному із пропонованих форматів (CSV або BIBTEX));● особливості редагування особистого профілю в Publons;● створення кола наукових інтересів у власному профілі та інше.
    За результатами вебінару розроблено практичні рекомендації щодо способів доповнити список своїх публікацій в профіль ORCID та Publons. Як і обіцяли, викладаємо в е-бібліотеку Інституту практичні рекомендації за результатами вебінару. Їх можна знайти у вільному доступі за посиланням (натисніть тут)