Illustration

ОБМІН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИМ ДОСВІДОМ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ. (ДЕНЬ 2 ПРОДОВЖЕННЯ)

04.07.2021 09:00
Наступні три робочі зустрічі відбулись також в Інституті соціальної роботи Педагогічного університету в Кракові.
Заступник директора Інституту Кшиштоф Хачко (Krzysztof Chaczko), доктор гуманістичних наук, розкрив у своїй презентації особливості професійної підготовки соціальних працівників у Польщі та професійного розвитку осіб, задіяних у наданні соціально-психологічної допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

  • читати далі

    Викладачка кафедри етики соціальної роботи та соціальної політики Ельжбета Міревська (Elżbieta Mirewska) охарактеризували систему соціального захисту населення в Польщі, означила рівні надання соціально-психологічної підтримки конкретним категоріям населення, розкрила зміст діяльності профільних установ соціальної допомоги. 
    Соціальна працівниця Йоланта Вальчиковска (Jolanta Walczykowska) детально розповіла про діяльність профільних установ по догляду за людьми похилого віку в Польщі. Пані Йоланта поділилася власним досвідом роботи у будинку для людей поважного віку, означила особливості взаємодії з людьми цієї вікової категорії, наголосила на необхідності підримувати їхню соціальну активність та враховувати індивільну потреби особистості, надаючи психологічну підтримку.