Illustration

ОБМІН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИМ ДОСВІДОМ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ. (ДЕНЬ 4)

06.07.2021 09:00
Четвертий день перебування учасників проєкту в Польщі продовжився у форматі дискусій посеред міста. Нагадаємо, що мета такого формату взаємодії – зрозуміти соціально-культурний контекст життя мешканців як конкретного населеного пункту, так і цілої країни. А також з’ясувати, що оточує людину і як поводяться люди довкола неї.
Цього разу всі обговорення та дискусії відбувались посеред міста Ченстохова. Протягом семи століть це місто було і є духовною столицею Польщі. Для поляків воно є символом духовності і патріотизму.

  • читати далі

    Тому цього дня учасники проєкту обговорювали питання психологічної підтримки осіб літнього віку під новим ракурсом, зокрема:
    ● терапевтичний ефект релігійних переконань людини та перебування у релігійному середовищі; ● об'єднавча сила родини, громади і держави; ● попередження та протидія насильству в родині; ● способи відновлення почуття безпеки після карантинних обмежень. 
    Модератором усіх обговорень був доктор соціальних наук Анджей Кобявка (Andrzej Kobiałka), голова муніципальної поліції в Мислениці та викладач Старопольської вищої школи в м. Кельце. До сфери його наукових інтересів належать питання попередження та протидії насильству, безпека у мережі Інтернет.