Illustration

ОБМІН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИМ ДОСВІДОМ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ. (ДЕНЬ 6)

10.07.2021 09:00
На шостий день перебування у Польщі учасники проєкту мали зустріч із повноважним представником мера Кракова з питань сім’ї пані Маженою Пашкот (Marzena Paszkot). Вона познайомилася з результатами проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб у період карантину» за підтримки Національного фонду досліджень України. Водночас пані представник мера розповіла про соціальні проєкти у місті Кракові, метою яких є підтримка багатодітних сімей, людей з інвалідністю та осіб похилого віку. Учасники цієї зустрічі разом обговорили проблеми людей поважного віку у період карантину, поділилися вже набутим досвідом їх вирішення та шукали нові способи допомоги літнім людям.

  • читати далі

    Також пані Мажена Пашкот представила членам української делегації «Інформатор краківського сеньйора». Це путівник для літніх мешканців міста Кракова, у якому розміщено інформацію та поради з різних питань, наприклад: як цікаво та креативно жити в Кракові; як допомогти собі та іншим зберегти і покращити здоров’я та побут; де шукати допомогу; як реагувати у надзвичайних ситуаціях; як досягти соціальних цілей та сприяти розвитку місцевого середовища та інше.

    «Інформатор краківського сеньйора» – це один з чотирьох путівників-порадників, у яких представлені проєкти і послуги, що реалізуються у Кракові для покращення якості життя городян. Інші видання присвячені вирішенню проблем молоді, людей з інвалідністю та багатодітних сімей.