Illustration

ОБМІН УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКИМ ДОСВІДОМ НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ЛІТНІМ ЛЮДЯМ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ. (ДЕНЬ 8)

12.07.2021 10:00
На восьмий день перебування в Польщі учасники проєкту відвідали Будинок соціального піклування для осіб з інвалідністю в місті Конти та познайомились з діяльністю закладів соціального захисту населення повіту Мінського Мазовецького воєводства Польщі. Ключовим питанням для обговорення стали способи підтримки літніх осіб на рівні територіальної громади та конкретного селища чи села.

  • читати далі

    У зустрічі взяв участь заступник голови правління повіту Мінського Вітольд Стефан Кікольскі (Witold Stefan Kikolski). Він розповів про досягнення та труднощі реалізації завдань соціальної допомоги на прикладі територіальної громади міста Сєнніца повіту Мінського. 
    Також Рената Мавецка (Renata Małecka), директор Повітового центру підтримки сім’ї в Мінську Мазовецькому, познайомила учасників зустрічі з особливостями організації соціальної підтримки літніх людей в повіті Мінському. 
    Водночас Моніка Вільк (Monika Wilk), директор Територіального центру соціального обслуговування в місті Сєнніца, охарактеризувала особливості взаємодії з людьми літнього віку та означила труднощі, з якими зустрілись літні люди та соціальні працівники в умовах карантину. 
    За підсумками обговорень учасники зустрічі дійшли висновку про те, що система соціального захисту населення буде ефективно діяти не лише за умови підвищення фахового рівня соціальних працівників, а й за умови безпосередньої активності на небайдужості самих громадян на рівні села, селища, міста, територіальної громади.