Illustration

СЕМІНАРИ-ПРАКТИКУМИ У МІСТІ КИЄВІ

22.10.2021 09:00
Виконавці проєкту «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» (2020.01/0221) за підтримки Національного фонду досліджень України з 4 по 21 жовтня провели серію семінарів-практикумів «Ефективна комунікація з літніми людьми та збереження власного психологічного здоров’я за стресових умов (пандемія COVID-19)» у місті Києві.

 • читати далі

  Семінари-практикуми відбувалися на базі Київського міського центру соціальних служб, а також на базі Київського геріатричного пансіонату.
  Учасниками семінарів-практикумів стали особи, які професійно взаємодіють з літніми людьми, зокрема, соціальні і медичні працівники, реабілітологи, психологи, а також соціальні робітники, які на дому надають послуги літнім людям.
  Понад 280 осіб стали учасниками очних семінарів-практикумів у місті Києві. Участь у семінарах-практикумах - БОЗКОШТОВНА. 
  Упровадження семінарів-практикумів дозволило ознайомити осіб, які професійно взаємодіють з літніми людьми, але не мають необхідної професійної підготовки з психологічними особливостями та особливостями психологічної підтримки цих людей. Це дозволить їм краще розуміти літніх клієнтів, яким вони надають різні професійні послуги і гармонізує їхню міжособистісну взаємодію.
  За результатами роботи семінарів-практикумів усі учасники отримали СЕРТИФІКАТИ.
  P.S.Сесії семінарів-практикумів на цьому не закінчуються, а продовжаться вже у листопаді 2021 року в ОНЛАЙН форматі. Детальнішу інформацію щодо участі в ОНЛАЙН семінарах-практикумах ми висвітлимо окремим постом, трохи згодом. Також нагадуємо Вам, що участь є БЕЗКОШТОВНОЮ. Усі учасники отримають сертифікати із зазначенням кількості годин та кредитів ЄКТС.
  І вже за традицією, незабаром, ви зможете переглянути на YouTube каналі «Вік обраних» відео про те як відбувалися семінари-практикуми у Києві.