Illustration

НАБІР СТАТЕЙ ДО ВІСНИКА КАФЕДРИ ЮНЕСКО

25.04.2022 19:13
Вельмишановна науково спільното!Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України запрошує авторів для публікації статей у фаховому журналі - Вісник Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» (Випуски № 5 та № 6, 2022 р.).

5 номер (спецвипуск) буде присвячений трагічним подіям в Україні, що відбуваються з початку повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України (від 24 лютого 2022 року). Тематика 5 номеру передбачає висвітлення проблеми російської агресії проти України та її руйнівний вплив на ОСВІТУ, НАУКУ та КУЛЬТУРУ нашої держави: проблеми, виклики, перспективи. Усі подані публікації до 5 номеру - БЕЗКОШТОВНІ  
6 номер передбачає висвітлення основних тематичних напрямів Вісника Кафедри ЮНЕСКО, а саме:● Законодавче забезпечення розвитку освіти у контексті діяльності ЮНЕСКО● Наука для сталого розвитку● Грамотність у цифрову епоху● Глобальна громадянська освіта● Освіта і культура для ХХІ століття● Хроніка подій
Усі подані публікації до 6 номеру відповідатимуть політиці оплати за публікацію
50% від оплати за кожну публікацію буде передано на допомогу та потреби ЗСУ.Дедлайн подання рукописів до 5 та 6 номерів Вісника - 10 вересня 2022 року (23 год. 59 хв) включно.
Довідково:Вісник Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» - включено до Переліку наукових фахових видань України у галузі «Педагогічні науки» (категорія «Б» - наказ МОН України від 27 вересня 2021 року № 735). Публікації Вісника Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» індексуються у міжнародній наукометричній базі даних DOAJ. Редакція приймає до друку статті, що публікуються авторами вперше. Публікації здійснюються українською або англійською мовами. Якщо стаття написана англійською мовою, необхідно надати Редакції її переклад українською мовою. Не більше трьох осіб можуть зазначатися в Авторах статті. Статті приймаються до друку після перевірки на плагіат та подвійного сліпого рецензування незалежними експертами.
Детальні вимоги щодо подання рукописів до Вісника Кафедри ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття».
Запрошуємо до співпраці!
P.S. Кроки подання статті до Вісника Кафедри ЮНЕСКО “Неперервна професійна освіта ХХІ століття” можна переглянути у відеоролику: