Illustration

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР «НАВИЧКИ ПОБУДОВИ ЕФЕКТИВНОГО ТРЕНІНГУ»

02.02.2017 17:00
2 лютого 2017 року відділом психології праці для співробітників інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України був організований практично-орієнтований тренінг-семінар «Навички побудови ефективного тренінгу», присвячений організації та проведенню активних форм навчання для дорослих.

 • читати далі

  Тренінг проводила доцент кафедри психології та педагогіки Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, кандидат психологічних наук, тренер-консультант Тертична Надія Анатоліївна. Цей фахівець має багаторічний успішний досвід тренінгової роботи з дорослими і працювала з персоналом та керівниками таких організацій як, туристична фірма “САМ”, стоматологічний навчальний центр “3М”, стоматологічна клініка “FENESTRA”, видавничий дім “Медіа Про”, медичний центр “Ліра”, Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку (МЦФР), туристична компанія «Пілот», ТОВ «Комод на Лівобережній», ТОВ «КОРАЛ ТРЕВЕЛ», ФОП Альянс та ін. 
  Програма тренінгу-семінару включала наступні питання:
  ● Плануваннятренінгу: правила, можливості та вибірзмісту. ● Специфіка активних форм навчальної роботи з дорослими.● Підготовкатренінговихматеріалів та вирішенняорганізаційнихпитань.● Структура програми та проведення тренінгу (вправи, дискусії, розвиваючі завдання, обговорення результатів).● Аналітична робота з оцінки ефективності проведеного тренінгу.
  Учасники тренінгу отримали теоретичні знання і практичний досвід планування, організації, проведення і оцінки ефективності психологічних тренінгів для дорослих. Атмосфера в тренінговій групі мала емоційно-позитивну насиченість, співробітники інституту проявили щиру зацікавленість питаннями, що обговорювались. Найбільш жвавий емоційний відгук викликали практичні психологічні вправи. Учасники тренінгу залишили на сайті тренера виключно позитивні відгуки.
  Ми сподіваємось, що у майбутньому освіта дорослих буде включати психотренінгові форми роботи, які сприятимуть не лише набуттю чоловіками й жінками певних професійних кваліфікацій, а й особистісному зростанню й досягненню акмеологічної зрілостідорослого населення України.